Обрати сторінку

БРЕНДИ

Star

Компанія Star Manufacturing International, Inc виготовляє високоякісне та надійне кухонне обладнання для закладів громадського харчування з 1921 року. Першим виробом даної фірми була поп-корн машина. На сьогоднішній день компанія Star є одним з найкращих виробників наступного обладнання: газові та електричні настільні прилади для приготування їжі, обладнання для приготування хот-догів, поп-корну, теплові шафи та вітрини. Star є найкращим постачальником комерційного кухонного обладнання для стадіонів і арен в США.

Roundup

ROUNDUP® by A.J. Antunes & Co є світовим лідером у виробництві контактних тостерів. Обладнання даної фірми продається в більш ніж 140 країнах по всьому світу. Наші технологічно інноваційні і легкі в управлінні настільні прилади встановлюють галузеві стандарти в усіх категоріях обладнання для громадського харчування вже більше 50 років, допомагаючи підвищити продуктивність та ефективність закладів громадського харчування.

Scotsman

Scotsman Ice Systems виготовляє льодогенератори з 1950 р. За півстоліття досліджень, інновацій та бездоганного обслуговування клієнтів, дана фірма як і раніше найбільший виробник льодогенераторів в світі, має дистриб’юторів і авторизованих сервісних агентів в більш ніж 100 країнах світу. Сьогодні нараховується більше мільйона льодогенераторів, що продані по всьому світу.

Winston

Компанія Winston cпочатку була зареєстрована під назвою Commercial Appliances в 1969 році. Першим продуктом даної компанії була фритюрниця під тиском Collectramatic®. Ця революційна фритюрниця, розроблена засновником компанії Уїнстон Шелтон, дозволила рестораторам готувати курку без частої фільтрації. Заклади KFC стали найбільшим клієнтом компанії. У 1972 році, назву компанії було змінено на Collectramatic, Inc.

True

Вже понад 70 років непохитною місією компанії True є “виготовляти широкий спектр холодильного обладнання для комерційного використання, яке перевищує галузеві стандарти якості за конкурентними цінами”. Протягом багатьох років, True підтримує бізнес-стратегію, орієнтовану на інновації і капітальні вкладення в нові технології. Використовує лише кращі матеріали без компромісу в ціні. В результаті, продукти компанії True відомі своєю довговічністю і надійністю.

Middleby

Основний девіз компанії Middleby Marshall: немає нічого важливішого, ніж довіра. Отож довіра є основним пріорітетом у стосунках корпорації Middleby з клієнтами, постачальниками, акціонерами і співробітниками. Продукція даної компанії є у кожному третьому закладі світу. Ця корпорація – світовий лідер в області комерційного обладнання для приготування їжі. При виготовленні обладнання компанія використовує передові нововведення, які приносять швидкість, економію енергоресурсів та екологічні переваги на Вашій кухні.

AyrKing

Сьогодні, як і раніше, основою корпорації AyrKing є передові інженерні розробки. Наші унікальні продукти, вирішують проблеми закладів громадського харчування на відмінно! Простий дизайн, якісне виготовлення – і все це базується на високому рівні служби підтримки персоналу.

Schaerer

Багаторічний досвід виробництва та розробки технологій дозволив компанії Schaerer зарекомендувати себе як виробник кавового обладнання найвищої якості. Завод компанії розміщений в Швейцарії в м. Цухвіль, філіали знаходяться в Німеччині та США, численні партнери – по всьому світу. На сьогоднішній день компанія Schaerer виготовляє широкий модельний ряд повністю автоматичних кавомашин, які використовуються як в невеликих бістро та офісах, так і в отелях, ресторанах та закладах фаст-фуд з високою прохідністю.

San Jamar

Компанія San Jamar вже близько 20 років виготовляє оригінальне, безпечне обладнання, що відповідає усім гігієнічним нормам. Ознайомтесь з переліком продукції та дізнайтесь як можна покращити ефективність Ваших закладів!

Carter-Hoffmann

Компанія Сarter Нoffmann розпочала свою роботу в 1947 році як невеликий зварювальний цех, який спеціалізувався на виготовленні виробів з нержавіючої сталі і була винахідником першої банкетної системи. На сьогодні дана компанія – це провідний постачальник комерційного обладнання для утримування і транспортування їжі. Провідні світові готелі, курорти, мережі ресторанів, медичні заклади та установи покладаються на наше ефективне, безпечне обладнання для доставки їжі.

Prince Castle

Prince Castle, заснована одночасно з народженням промисловості швидкого обслуговування, і була піонером і новатором в області впровадження нових технологій у тисячі ресторанах. Заснована в 1955 році, Prince Castle виросла з багатьма лідерами громадського харчування, щоб допомогти покращити роботу закладів громадського харчування у всьому світі.

Server

За роки свого існування компанія Server розробила безліч інноваційних продуктів для сервірування, подачі і продажу різноманітних продуктів харчування. Революційна система Server Express™ відкрила нову еру в дозуванні приправ, соусів і салатних заправок. Ми також проектуємо, розробляємо і виготовляємо дипенсера для гарячих соусів, підігрівачі супів, дозатори приправ, диспенсера для сиру начо та масла і багато іншого. Наші продукти розроблені, щоб допомогти вам обслуговувати клієнтів максимально ефективно!

Perfect Fry Company

У 1986 році, Perfect Fry Company стала провідним постачальником фритюрниць в індустрії громадського харчування. З того часу, Perfect fry продовжувала зміцнювати своє лідерство. Технології і репутація – це основні причини вибору нашої продукції власниками закладів громадського харчування у всьому світі. З тих пір як ми відкрилися ми продали майже 10000 ідеальних фритюрниць!

Pitco

У 1918 році, компанія Pitco запропонувала просту і надійну фритюрницю для професійного смаження. Протягом більше 80 років, Pitco розробила обладнання, легке в користуванні, економне та ефективне, що виготовляє бездоганну смажену продукцію. Pitco лідер в області дизайну, досліджень і нових ідей для смаження. Ми намагаємося ніколи не забувати слова нашого засновника J.C. Pitman… і сьогодні ми НАЙНАДІЙНІША У СВІТІ КОМПАНІЯ серед виробників фритюрниць

TurboChef

TurboChef Technologies, Inc – це виробник високошвидкісних пічок, що базуються на використанні конвекції повітря в поєднанні з мікрохвилями. Продукція компанії готує їжу за лічені секунди! Одним з найбільш великих клієнтів є сітка закладів Subway.

Bunn

Починаючи з 1957 року, Bunn-O- Matic Corporation (BUNN®) одна з провідних фірм-виробників кавового обладнання. Заснована на п’яти поколіннях сімейного підприємництва, BANN стала глобальним партнером багатьох відомих компаній.

Flavor Burst

Flavor Burst заснована в 1992 році. Зараз компанія постачає свою продукцію в більш ніж 40 країн по всьому світу. Flavor Burst спеціалізується на розробці спеціальних приставок для подачі посипок та сиропів для фірзерів по виготовленню м’якого морозива, йогурту та шейків.

Taylor

Компанія Taylor Company – це лідер в індустрії обладнання для підприємств громадського харчування. Виробляє технологічно інноваційне та універсальне обладнання для закладів HoReCa. Даний бренд поважають і довіряють йому в усьому світі. Дистриб’юторська мережа Taylor нараховує 160 дистриб’юторів у 125 країнах світу, що дозволяє надавати локальний сервіс з індивідуальним підходом, саме там і саме тоді, коли це потрібно нашим клієнтам.

Toastmaster

Toastmaster це відомий бренд в індустрії громадського харчування. Покоління користувачів пройнялися довірою до цього бренду. Основний напрямок Toastmaster – це виробництво конвеєрних тостерів. Але компанія не зупиняється на досягнутому. На сьогоднішній день Toastmaster пропонує прижимні грилі, пароварки, настільні фритюрниці, теплові шафи та

багато іншого.

Wunder-Bar's

Wunder-Bar займається розробкою та виробництвом диспенсерів для напоїв протягом більше 40 років. Основою нашого обладнання є невпинне прагнення до інновацій, задоволеності клієнтів, чудові експлуатаційні характеристики і в цілому якість. Ми повністю розуміємо, наскільки важливо надавати якісні продукти та послуги для клієнтів, і ми маємо намір підтримувати цю філософію зараз і в майбутньому. 90% диспенсерів для газованої води у світі це обладнання Wunder-Bar. А наш гнучкий шланг для мікс-диспенсерів – це світовий золотий стандарт.

CookTek

CookTek®, LLC є підрозділом корпорації Middleby (штаб-квартира розташована в місті Елгін, Іллінойс). Заснована в 1994 році, CookTek® є провідним постачальником індукційних плит і систем доставки їжі у всьому світі. CookTek® розробляє, конструює, виробляє і продає власні або тільки виключно ліцензійні технології. Зосереджується лише на індукції і тісно пов’язаних з нею продуктах. Це дозволяє направляти всі ресурси на розробку, проектування і виробництво вузько направленого напрямку.

Menumaster

Мікрохвильові пічки Menumaster не мають собі рівних на ринку провідних патентів і технологій, розроблених понад 40 років. Нашим обладнанням користуються Subway, MacDonald’s та Burger King у всьому світі.

Hatco

Починаючи з 1950 року, Hatco є лідером у створенні інноваційних ідей для індустрії громадського харчування: сміливі інновації в обладнанні дозволяють підвищити ефективність, надійність і прибуток. Hatco – це виняткове обслуговування клієнтів і якість інженерного обладнання, що пропонує максимальну продуктивність.

American Metalcraft

American Metalcraft бере свій початок з кінця 1940-х років і на даний час налічує більше ніж 100 співробітників. Компанія має власну продуктову лінійку аксесуарів, імпортує і виробляє більше 3000 продуктів. Постійне розширення асортименту, та підвищення якості продукції орієнтовано на те, щоб дати своїм клієнтам найкраще обслуговування. За 70 років діяльності, American Metalcraft не вказує жодних ознак уповільнення розвитку, а навпаки продовжує залишатись компанією номер один в галузі, що орієнтована на унікальні продукти і найкраще обслуговування клієнтів.

Diedrich Roasters

Ростери марки Diedrich – це майже столітній досвід розробки та інновацій обладнання по обсмажуванню кави. Компанія Diedrich – виробник ростерів, фактично створила галузь виробництва обладнання для промислового обсмажування кави, що пройшла шлях від розробки технології обсмажування до створення першої автоматизованої системи обсмажування кави. Ростери Diedrich є визнаним промисловим стандартом якості і економічності, еталоном майстерності і естетичним орієнтиром для всіх ростерів у світі.

Roltex

Завжди цікаво спостерігати за  новаторськими  новинками компанії ROLTEX . Це результат спільної пристрасті до роботи  яку розділяють співробітники компанії. Дизайн та якість продукції на найвищому рівні, користуючись нею ви отримуєте лише задоволення від роботи.

Mercer Culinary

Mercer Culinary – назва компанії, яка високо цінується в кулінарному  світі та є синонімом якості професійних столових приборів. Лідер на комерційному ринку вже більше 30 років, і головний постачальник (більш ніж на 90%) кулінарної академії в Північній Америці. Mercer – це найкращі інструменти, що використовуються в індустрії HoReCa.