Обрати сторінку

Суміш для коктейлю

Суміш для коктейлю

Для приготування готового продукту (молочного коктейлю) необхідно розвести суху суміш з кип’яченою водою у пропорції 1:3. Тобто  необхідно до 6 л води додати 2 кг суміші і ретельно перемішати. На виході отримуємо 8 кг молочного коктейлю готового до вживання.

Контактний телефон для замовлення продукції

+38 (050) 673 92 92

Обладнання для шейку

 

Залишити заявку на оформлення замовлення на Суміші для Молочних Коктейлей

7 + 7 =

Суміш для м’якого морозива

 Суміш для слашу (граніто)

Суха суміш для молочних коктейлів  нашого виробництва  не містить  консервантів, виготовляються за оригінальною технологією з натуральних продуктів.  Основні переваги продукції – тривалий термін зберігання сухих сумішей, швидка, легка і економічно вигідна технологія приготування молочних коктейлів.  Переваги використання сухих сумішей для виробництва молочних коктейлів: проста технологія приготування, низька собівартість .

Молочний коктейль — десертний напій на основі молока і морозива. Для урізноманітнення смаків коктейлю до нього додають сиропи, варення, фрукти, збиті вершки, креми, тертий шоколад і інші харчові компоненти.

Коктейлі на основі сухих сумішей досить прості і швидкі в приготуванні, не вимагають особливих технологічних витрат, мають приємний смак і легко збиваються. Для збивання потрібно мати всього лише блендер, міксер або шейк ер, перелік яких можна знайти у розділі  Обладнання для шейків  П’ють молочний коктейль відразу після приготування, поки піна не осіла.

Готуючи молочний коктейль, багато хто ще діє за традиційним способом, змішуючи в міксері для молочного коктейлю молоко, морозиво і сироп. Проте недавно з’явилася нова можливість – у продажу з’явилися сухі молочні коктейлі – іншими словами цей дуже популярний напій можна приготувати за допомогою спеціальних сумішей для молочних коктейлів.  Чому цей спосіб є найцікавішим? По-перше, це зручно – з пакету суха суміш для молочного коктейлю насипається в стакан міксера з молоком і все, можна збивати коктейль. По-друге, це вигідно, оскільки суміш для молочного коктейля вартує дешевше за сироп і морозиво, відповідно нижчі і собівартість коктейлю. По-третє, при використанні сухих сумішей молочний коктейль краще збивається і тому утворюється пишніша піна. Об’єм коктейлю після збивання в міксері збільшується майже в 2 рази, легко зрозуміти наскільки це вигідно з точки зору ведення бізнесу з продажу молочних коктейлів.  І, врешті-решт, такий молочний коктейль просто смачніший! І нарешті, про інгредієнти – до складу сухих сумішей для молочного коктейлю  нашого виробництва входять лише натуральні компоненти.

Для приготування готового продукту (молочного коктейлю) необхідно розвести суху суміш з кип’яченою водою у пропорції 1:3. Тобто  необхідно до 6 л води додати 2 кг суміші і ретельно перемішати. На виході отримуємо 8 кг молочного коктейлю готового до вживання.

Контактний телефон для замовлення продукції +38 (050) 673 92 92 Виробник ПП Юзвик Л.А.