Обрати сторінку

Сервісний центр "Lodmar Ukraine"

Компанія «Lodmar» надає професійні послуги монтажу та сервісного обслуговування обладнання, придбаного як у нас, так і в інших постачальників. Ми проводимо ремонт обладнання для ресторанів, барів, кафе та кав’ярень.

Ми забезпечуємо постійну наявність оригінальних запасних частин і витратних матеріалів, безпосередньо від виробників для оперативного виконання ремонтних робіт. Сучасне устаткування сервісу дозволяє виявити усі несправності обладнання, а професіоналізм майстрів гарантує швидке та якісне обслуговування. Наша команда завжди вдосконалює свої навички, відвідує семінари, тренінги і постійно в курсі останніх новинок та тонкощів ремонту вашого обладнання.

Контакти сервісного центру: ✆ 0 800-40-6000 ✆ +38 (050) 378-30-06 ✉ service@lodmar.com.ua

Програма сервісного обслуговування

Послуга сервісного обслуговування включає не лише монтажні та ремонтні роботи, також   інші унікальні пропозиції.  Щодо видів технічної діяльності, то перелік спектру починається від запускних, налагоджувальних робіт  до планового контролю та діагностики. Додаткові послуги передбачають  навчання персоналу успішними фахівцями своєї справи та усі необхідні консультації в будь – який час.

Програма СЕРВІСНОЇ ПІДТРИМКИ включає:

 • Монтаж професійного обладнання та пусконалагоджувальні роботи.
 • Технічне обслуговування професійного обладнання HoReCa.
 • Оперативну доставку запасних частин зі складу в Києві та Тернополі.
 • Доставку запасних частин “під замовлення” безпосередньо від виробника.
 • Консультацію кваліфікованих спеціалістів..
 • Гарантійний та післягарантійний ремонт професійного обладнання (виробничого, ресторанного, торгово-технологічного).
R

Не втрачайте своїх клієнтів ніколи!

Компанія «Lodmar» пропонує тимчасово замінити зламане обладнання та отримати аналог в лізинг, поки ваша техніка знаходиться в обслуговуючому центрі.

R

Готові рішення

Особливою фішкою  сервісу є нова, унікальна програма «Готові рішення», що допоможе створити ідеальне облаштування кухні вашого закладу, ресторану чи кав’ярні. Спеціалісти спробують поєднати усі дизайнерські рішення та перетворити їх в комфортні умови для працівників.

R

Demo - кухня

Ми ідемо в ногу з часом та створили у сервісі «Demo – кухню», де ви з легкістю можете перевірити обладнання після ремонтного обслуговування.

Загальні гарантійні умови

Гарантії, що надаються компанією на кожен придбаний товар, дають можливість відремонтувати та налаштувати обладнання оперативно та якісно. Кожна одиниця товару супроводжується гарантійним талоном «Lodmar»,  з печаткою та його терміном. Важливо, що специфікація кожної позиції відрізняється, тому усю додаткову інформацію дізнавайтесь у наших онлайн – консультантів, або безпосередньо у сервісному центрі.

Навіть якщо у вас закінчилась гарантія – не проблема. У сервісі можна провести післягарантійне обслуговування та ремонт. Вартість якого, визначається ціною запчастин та складністю поломки.

Ми завжди стараємось бути поруч, адже регулярна діагностика та профілактика ваших приладів забезпечить їх довготривалу  роботу.

Нам довіряють

Завжди в наявності достатня кількість запасних частин для виконання обов’язків по гарантійному та післягарантійному обслуговуванню/

В активі компанії – багаторічний досвід та висококваліфікований персонал, який регулярно бере участь у семінарах та тренінгах, підвищуючи свою кваліфікацію.

При укладанні договору на сервісне обслуговування ви отримуєте:

 • Збільшення строку служби обладнання мінімум у 2 рази.
 • 60-80% економії грошей на ремонтах.
 • Відсутність збитків через простій обладнання.
 • Виїзд техніка в результаті поломки протягом 2-х годин.
 • Вартість ремонту входить в договірне обслуговування.
 • Навчання персоналу з правильної експлуатації обладнання.

МИ ОБСЛУГОВУЄМО

Заявка на сервісне обслуговування