Вітрина для морозива IFI Jolly

Додавайте кілька товарів в обране і відправляйте запит на консультацію з усіх товарів. Ми обовязково зателефонуємо і все розповімо.

Опис

Вітрина для морозива IFI Jolly – це перша вітрина для демонстрації представлена як “гібрид”, а саме як інноваційна система, що забезпечує стабільність холоду всередині вітрини завдяки додатковому його джерелу.

Під час важливої, хоч і делікатної фази розморожування, коли морозиво найбільше піддається впливу термічних шоків, “гібридна система” активізує додаткову систему насичення холодного повітря у систему циркуляції.

Технологія Jolly забезпечує правильнимі  температурні умови і, як наслідок, гарантію забезпечення відмінного смаку та якості збереження морозива.

Розроблена спільно із дизайнером Марком Садлером, вітрина для морозива IFI Jolly має розфарбовану у сірий колір ротаційну монобазу. Це рішення має надзвичайну функціональну цінність, а саме знижує вірбації та резонансність внутрішніх елементів, тим самим зменшуючи рівень шуму і захищаючи здоров`я операторів.

Замовлення зворотнього дзвінка

×

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

×

Отримати консультацію по товару

×

Для замовлення, заповніть цю форму. Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

×

Для отримання знижки, заповніть цю форму. Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

×


×
Show Buttons
Hide Buttons