CAC507 піврозмірна, 7 куб футів, 4 регульованих універсальних полички

Додавайте кілька товарів в обране і відправляйте запит на консультацію з усіх товарів. Ми обовязково зателефонуємо і все розповімо.

Опис

Ексклюзивна технологія
Запатентована технологія управління парою забезпечує, що вміст пари в печі такий самий, що і всередині їжі. Цей унікальний процес забезпечує швидке приготування різних продуктів, високу продуктивність і точний контроль внутрішньої температури продуктів.
Прості у використанні елементи управління
Мікропроцесор забезпечує просте управління за допомогою всього трьох налаштувань: температура приготування (від 90 до 200 ° F (від 32 до 93 °C)), рівень зажарки (від 0 до 10 для оптимальної коричневої скоринки), і час приготування. Ніколи не потребує калібрування.
Надійність
Конструкція виготовлена з нержавіючої сталі. Повна ізоляція зі всіх сторін. Особливості: дверні прокладки вздовж усіх дверей, магнітні дверні замки, функція підйому дверей, з’ємні полички і цифрова індикація.
Якість
По завершенню циклу приготування, піч автоматично перемикається в режим утримування. Зберігає продукти з щойно приготовленою якістю протягом тривалого часу.
Полки: Регульовані.
Ролики: два з блокуванням, два без блокування, не марковані, міцні.

Прилад забезпечує рівномірний ступінь готовності і високу продуктивність. Можна встановлювати під прилавком, ідеально підходить для роботи у приміщеннях з обмеженим простором. Ця модель має двохканальне програмоване управління, один канал для приготування та зберігання їжі, інший лише приготування (опційно є можливість встановити 6-канальне управління). Регульовані універсальні полички. Вбудований вентилятор забезпечує рівномірний розподіл температури та пари. Автоматична подача води усуває необхідність у частих заправках води.

Скачати специфікацію

Вам також може сподобатися…

  • Придбати Диспансер для солі та спецій

    Диспансер для солі та спецій

  • Придбати Диспенсер для кришок для монтажу на стіну

    Диспенсер для кришок для монтажу на стіну

  • Придбати Центр для додатків EZ-Chill™

    Центр для додатків EZ-Chill™

Замовлення зворотнього дзвінка

×

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

×

Отримати консультацію по товару

×

Для замовлення, заповніть цю форму. Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

×

Для отримання знижки, заповніть цю форму. Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

×


×
Show Buttons
Hide Buttons