CA8509 Піврозмірна, об’ємом 9 футів, 5 регульованих полок

Додавайте кілька товарів в обране і відправляйте запит на консультацію з усіх товарів. Ми обовязково зателефонуємо і все розповімо.

Опис

Регенератори виробництва Winston Industries створюють оптимальну атмосферу для підігріву вже готових, відкладених на деякий час страв або заморожених продуктів, підтримки необхідної температури для вже готових страв, а також приготування різних гарнірів. Дія даного обладнання на готові страви і заморожені продукти не призводить до втрати натурального запаху або кольору, а також не впливає на смакові якості. Продукти, розморожування яких проводиться за допомогою регенератора, за своїми якостями дуже близькі до охолодженим, при цьому сам процес триває швидко, а втрата ваги повністю виключається.
Регенератори CVap дозволяють легко контролювати температуру їжі і текстуру Ваших страв. Просто виберіть одну з шести попередньо запрограмованих програм або створіть власну програму. За допомогою контролю температури пари і використання її в якості джерела тепла CVap Thermalizers можуть готувати деякі продукти на 50% швидше, ніж аналогічне обладнання, яке використовує тільки гаряче повітря. Після завершення циклу приготування, є можливість включити цикл утримання готового продукту при оптимальній температурі. Жоден інший регенератор не дає Вам стільки універсальності і контролю над якістю Ваших страв.
Устаткування має 8 попередньо запрограмованих каналу і програмне керування для збереження Ваших улюблених рецептів. Регульовані полки. Вбудований вентилятор забезпечує циркуляцію повітря для підтримки заданих температур. Система автоматичної подачі води усуває необхідність в частих заправках води. Для зручності транспортування обладнання оснащене роликами діаметром 3 “(76 мм)
Легке управління. Натисканням однієї кнопки виберіть необхідну температуру для Вашої страви. Максимальний діапазон температур печі 350 ° F (177 ° С), а температура їжі від 90 до 200 ° F (від 32 до 93 ° С). Не потребує калібрування.
Конструкція з нержавіючої сталі., Повна ізоляція з усіх боків. Особливості: наявність дверних прокладок по всьому периметру, магнітні дверні замки, цифрова індикація.

Скачати специфікацію

Вам також може сподобатися…

  • Придбати SanJamar захисні рукавиці

    SanJamar захисні рукавиці

  • Придбати Центр для додатків EZ-Chill™

    Центр для додатків EZ-Chill™

  • Придбати Диспенсери для серветок Venue™

    Диспенсери для серветок Venue™

Замовлення зворотнього дзвінка

×

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

×

Отримати консультацію по товару

×

Для замовлення, заповніть цю форму. Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

×

Для отримання знижки, заповніть цю форму. Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

×


×
Show Buttons
Hide Buttons