Апарат для приготування збитих вершків CATTABRIGA Lucky Moon k, Lucky Panna k, Lucky Sun k

Додавайте кілька товарів в обране і відправляйте запит на консультацію з усіх товарів. Ми обовязково зателефонуємо і все розповімо.

Опис

Апарат обладнаний охолоджувальною й термостійкою ємністю з нержавіючої сталі з дисплеєм та термометром. Збиті вершки зберігають свої властивості при ідеальній температурі, яку створюють апарати CATTABRIGA.
При необхідності, натискання на перемикач активує запатентований компанією насос, який втягує повітря й вершки. Таким чином насос підштовхує суміш в сталевий лабіринт, де він збільшується в об’ємі більше ніж 200% під час його оходження.

Після, готові і охолоджені збиті вершки видаються через “носик” апарату. В машині встановлений зворотний клапан, який запобігає витіканню збитих вершків в ємність.

Специфікація моделей:

lucky moon klucky panna klucky sun k
Максимальна ємність бака (літри)225
Потужність компресора (кВт)0,380,60,4
Електричні характеристики220\1 \50 Hz220 \1\50 Hz220\1 \50 Hz
Ширина\Глибина\Висота (мм)220\520\460220\520\460310\620\510
Вага апарату (кг)25 \2829 \3253\57

*Ці характеристики є тільки орієнтовними. Iceteam 1927 залишає за собою право вносити будь-які зміни, які він вважатиме за потрібне висунути без попереднього повідомлення. Погодинне виробництво може варіюватися в залежності від типу використовуваної суміші, температури її введення і характеристик бажаного кінцевого продукту. Всі зазначені характеристики повинні вважатися приблизними. Iceteam 1927 залишає за собою право змінювати без попереднього повідомлення всі частини, які вважаються необхідними. Введення в тип використовуваної суміші, введення продукту готового продукту.

 

Замовлення зворотнього дзвінка

×

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

×

Отримати консультацію по товару

×

Для замовлення, заповніть цю форму. Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

×

Для отримання знижки, заповніть цю форму. Ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

×


×
Show Buttons
Hide Buttons