Обрати сторінку

ПРО НАС

2007

Історія компанії  LODMAR бере свій початок  ще 10 років тому,  а починалось все  із сімейного  бізнесу,  який зосереджувався на виробництві морозива,  з роками та досвідом  усі знання почали формувати щось нове та більш масштабне. Стикнувшись із проблемою браку  професійного  обладнання на вітчизняному  ринку, ми вирішили по мірі можливості виправляти цю ситуацію. Дякуючи нашим партнерам, та просто хорошим друзям із однойменної компанії, яка знаходиться на території Польщі, нам вдалось познайомитись із представниками провідної американської компанії по виробництву обладнання для виготовлення м’якого морозива – TAYLOR.  Згодом ми завоювали їхню довіру і стати офіційним представником компанії Taylor на території України! Ми спостерігали за тим, як легко дарувати людям радість. Уявіть, суміші для морозива власного виробництва без використання будь-яких шкідливих домішок, професійні фризери які  видають ідеальної форми морозиво  та щасливі діти які створюють великі черги за добавкою вже улюбленого ними десерту. Найвища оцінка зробленої роботи – це задоволені клієнти. Та ми не зупинились на досягнутому,  успіх тільки додав більшої мотивації  розвиватись та вдосконалюватись!

2010

Ми росли, відвідували тематичні виставки, брали участь у різноманітних семінарах, набували професійних навиків… У нас почала формуватися справжня команда спеціалістів-однодумців! Розширення штату, збільшення асортименту, як наслідок притік нових клієнтів – робота почала набувати справжніх обертів! І тут знайомство з брендом BUNN, компанія яка вже десятки років очолює найвищі сходинки американського  ринку у рейтингу професійного обладнання у світі фільтр кави. Кава? А чому б ні. Варто спробувати! Набутий досвід роботи в сфері HoReCa, позитивні рекомендації партнерів по бізнесу дали нам можливість шляхом ділових переговорів досягти бажаного. LODMAR стає офіційним представником бренду BUNN в Україні! Поціновувачі ароматної  кави були просто у захваті, стикнувшись з роботою цього обладнання. Продаж різного роду кавоварок в Україні набирає все більших та більших обертів! Нас знають, з нами хочуть співпрацювати, ми зайняли преміальний сегмент по продажу кавового обладнання в країні. Ми сформували першокласний технічний сервіс на базі нашої компанії, і охопили представленість у всіх регіонах нашої країни.

2015

Ви ж зрозуміли, що ми не з тих хто зупиняється? Так ось, з кожним  днем, тижнем  та роком ми набираємо все більших  обертів,  арсенал обладнання  збільшується, наша команда проводить плідну роботу з покращення якості представленості світових брендів та продумує нові цікаві проекти, яких не ще бачив український споживач. Слід відмітити також, компанію TURBOCHEF з якими ми почали співпрацю більше 5-ти років тому. Революція у світі  фаст-фуду, видача найвибагливіших страв займає лічені хвилини, обладнання багатофункціональне та користується великим попитом серед наших клієнтів. Тому сьогодні  ми зосереджуємо свою увагу саме на устаткуванні для закладів швидкого харчування, де якість і швидкість є двома ключовими критеріями для успішної діяльності закладів харчування. Тому, як раніше, так і сьогодні ми працюємо  виключно з професійним обладнанням, яке знає весь світ!

2017

На сьогоднішній день наша компанія є офіційним дистриб’ютором  більше 20-ти компаній, які займаються професійним гастрономічним обладнанням, аксесуарами для професійних кухонь, автоматизованими кавоварками та обладнанням для обсмажування кави. Також в нас ви можете придбати власного виробництва суміші до вершкового морозива, топінги/сиропи  та різноманітні прикраси до нього. З гордістю і турботою співпрацюємо  з такими закладами як:  KFC, Chicken HUT, Hesburger, Star Burger, Big Burger, Burger CLUB, КармаКава, OKKO, Вареники ТУТ, Shell, WOG, KredensCAFE, Blackwood. Тішимось їхнім успіхам і ростемо разом з ними.

Саме у 2017 році ми святкуватимемо 10-ти річчя нашої невеличкої сім’ї – LODMAR, за плечима вже стільки пройденого шляху –  та попереду ще стільки нового, непройденого та цікавого! Вперед з нами до здійснення мрії зробити світ трішечки кращим.