Обрати сторінку

Обладнання для кулінарного цеху

Валюта

WOOCS 2.2.5

Бренди


Обладнання по призначенню

 Обладнання по призначенню

 • Овочерізки
 • Картоплечистки, машини для чищення коренеплодів

 Обладнання по призначенню

 Обладнання по призначенню

 • Тістомісильні машини
 • Печі пекарські
 • Тісторозкаточні машини
 • Міксери планетарні
 • Візки технологічні та виробничі

 Обладнання по призначенню

 • Посудомийні машини фронтальні
 • Посудомийні машини купольні
 • Ванни мийні та рукомийники

Обладнання для кондитерської та кулінарного цеху

Сьогодні кондитерський бізнес набирає шаленої популярності. У кожному ресторані та закладі харчування, досвідчені кулінари намагаються додати до свого меню – вишукані кондитерські страви. Авторські десерти завжди вигідно підкреслювали індивідуальність закладу, проте, щоб торти, тістечка, штруделі виходили неймовірно смачними потрібне якісне професійне обладнання.

Купити кондитерське обладнання у «LODMAR»

Розпочавши свій бізнес у сфері громадського харчування, потрібно остерігатись усіх «підводних каменів», які пов’язаних з придбанням кондитерського обладнання, адже доволі часто можна зустріти інтернет – магазини, в яких активно рекламують устаткування, що вже знаходилось у користуванні, тобто б/в. Варто дуже обережно підходити до покупок такого оснащення, адже скоріше за все, воно було здане через погану якість, слабку потужність, або серйозну несправність.

Кожен спеціаліст кондитерської справи, повинен мати у своєму арсеналі безліч інструментів, які полегшують роботу та допомагають створити довершений десерт. Для того, щоб обрати дійсно потрібні пристосування, необхідно врахувати абсолютно усе: специфіку меню, масштаб закладу, кількість відвідувачів тощо.

Навіть для маленького кондитерського цеху, чи не великої «цукерні» набір універсального інвентаря включає: металеві та силіконові форми різного розміру, допоміжний інструмент (ложки, ножі, качалки, рукавички, блюдця, протвені) та аксесуари для декорування.

Необхідне обладнання для кулінарії

Досвідчені власники кондитерських, добре орієнтуються в усіх видах професійного обладнання цієї сфери. Кожному новачку потрібно грамотно розібратись в основних секретах правильного вибору. Серед усього кухонного оснащення, цей тип устаткування розділяється на невеликі підрозділи.

 • Механічне обладнання для кондитерського цеху
  Для створення ідеального десерту, зазвичай використовуються безліч дрібних та тривалих процесів, серед яких: приготування тіста, кремів, шоколаду та іншого декору. В роботі застосовують різні кухонні пристрої, в тому числі і механічні: тістомісильні та тісторозкатувальні машини, міксери, просіювачі, висаджувальні апарати, дозатори крему, машини для подрібнення, змішування та ін.
 • Теплове обладнання для кондитерської
  Щоб підбирати теплове обладнання в кондитерську потрібно врахувати асортимент виробів, кількість відвідувачів та об’єм виробництва. Серед такого оснащення найбільш затребуваним є: пароконвектомати, професійні печі для випічки, розстоєчні та духові шафи для випічки кондитерських виробів.
 • Холодильне кондитерське обладнання
  Основна функція цього виду оснащення – це підтримання необхідних умов для зберігання заготовок з тіста та начинки в різних температурних режимах. Серед всього спектру найпопулярнішими вважаються: холодильні шафи, морозильні ларі та холодильні столи.

Доставка та сервісне обслуговування кондитерського обладнання в Києві по доступній ціні

«LODMAR» – це компанія, що спеціалізується саме на продажі професійного обладнання для кондитерських. Одна з головних критеріїв в роботі нашого сайту – це лише якісний товар, що виготовлений з кращих матеріалів з використання сучасних технологій. Усе оснащення сертифіковане та має неабиякий попит у наших клієнтів.

Сервісний центр компанії пропонує не лише комплектуючі та ремонт обладнання, а й повний пакет обслуговування, в який входить: гарантії виробника, навчання з користування та проведення майстер – класів для персоналу.
Виникли питання? Зв’яжіться з онлайн – консультантами та вони обов’язково дадуть відповіді на всі запити, а також допоможуть підібрати обладнання, що відповідає вашим вимогам.