Обрати сторінку

Студія кави «SoloWay»

Якщо ви не непогано розбираєтеся в різноманітних сортах  кави – це ще не означає, що ви вмієте правильно її приготувати. В Україні все більше і більше набирають популярності різні семінари, курси, в тому числі  тренінги зі створення кавових напоїв. Тепер у вас є унікальна можливість долучитися до кавової спільноти Західної України.

Для багатьох такі слова, як навчання в контексті «приготування кави», навіть звучать дивно. І це величезна помилка! Адже щодня близько 10 мільйонів українців насолоджується своєю особливою чашкою кави, створюючи  при цьому справжній ритуал.

Кулінарні навчання та майстер-класи є одними з найбільш затребуваних та популярних на просторах кавового бізнесу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Партнер компанії “Лодмар – Україна” – «SoloWay» – виробництво по обжарки кави та підготовки професійних бариста в Україні.

Тут проводять повне навчання цієї професії, готують справжніх майстрів які здатні зберігати, примножувати та передати у спадок історію і культуру справжнього еспресо.

Студія була відкрита більше як рік тому і вже стала одним з головних партнерів компанії «Lodmar». Саме «Lodmar» надає професійне і сучасне обладнання, як для обсмаження кави, так і для її приготування. Широкий асортимент товарів включає автоматичні, напівавтоматичні та домашні кавомашини.

Програма кавової студії

Спеціалісти «SoloWay» розробили унікальну освітню програму для підготовки відмінних професіоналів в кавовій сфері. Курс розділений на блоки:

  • теоретичний;
  • практично;
  • кулінарний;
  • дегустаційний.

У «SoloWay» навчать експериментувати з новими смаковими відчуттями, надаючи можливість самим розробити рецепти на базі еспресо, які допоможуть виявити унікальні, завжди відмінні якості кави.

Детально ознайомитися з програмою курсу кавовій студії та в цілому з компанією «Soloway», ви можете на офіційному сайті https://solowaycoffee.com. Звертайтесь, ми зробимо з вас кваліфікованого баристу високого рівня.